הוראה / Education

קצת רקע

אלק כץ החל ללמד בשנות ה-90. מאז, הוראת המוסיקה הפכה לחלק חשוב בפעילותו המוזיקלית לצד ההופעות, הקלטות, הלחנה והפקות פרויקטים מוזיקליים בינלאומיים וישראלים.

אלק כץ הוא בעל ניסיון בנגינה, בהפקות עם מוזיקאים בינלאומיים מפורסמים כמו סלייד המפטון, ארני לורנס, וולטר בלנדינג, דונלד הריסון, לי קוניץ, קלאודיו רודיטי, בילי הארט, הארי  וויטאקרצ’אק יזראלס, קווין מהגוני ועוד.

אלק למד עם פסנתרן הג’אז האגדי והמורה בארי האריס בסוף שנות ה -90 והושפע ממנו רבות.

“בארי האריס השפיע רבות על אופן החשיבה המוזיקלית שלי ושינה את נקודת המבט שלי על הרמוניה, קצב, אלתור ושפת הג’אז ודמות נוספת ומשמעותית בשבילי היה הפסנתרן ההולנדי הוותיק פרנץ אלסן שהיה המורה שלי בקונסרבטוריון המלכותי בהאג והפך לחבר יקר”

רבים מתלמידיו של אלק כץ המשיכו את לימודיהם בתכניות הג’אז של אוניברסיטאות ידועות ומכובדות ברחבי העולם, ובנו את הקריירות המוזיקליות הבינלאומיות שלהם שתרמו לסצנת המוסיקה העולמית.

“היום אני מנסה להעביר לתלמידי את הידע המוזיקלי שלי וניסיון הנגינה שלי עם השנים. אני רוצה להראות להם את הכיוון הנכון במוזיקה כדי להקל עליהם להפוך למוזיקאים טובים יותר ולפתח את הפוטנציאל היצירתי שלהם.”

 

משנת 2008 אלק כץ מלמד בקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה תל אביב, המרכז ללימודי ג’אז (התוכית האקדמית באוניברסיטת ניו סקול ניו יורק) ובבית הספר למוזיקה רימון שם אני אחראי על המחלקה לפסנתר ואני ממשיך ללמד סטודנטים פרטים.

הוראה

אני מלמד פסנתר, הרמוניה ג’אז, אלתור, תורת המוזיקה, סידור והלחנה והדרכה של הרכבים קטנים וגדולים.
כתבתי עשרות עיבודים של פסנתר וג’ז להרכב, עשיתי תעתיקי מוזיקה, הכנתי תרגילים הרמוניים ומלודיים וחומרים חינוכיים אחרים.
אני זמין להוראת שיעורים פרטניים וקבוצתיים באופן מקוון דרך Zoom, Skype, Google Meet, WhatsApp או פלטפורמות אחרות. השיעורים הם אינטראקטיביים ודינאמיים באמצעות מספר מצלמות, סימון בזמן אמת על המסך ותמיכה בחומרי PDF ושמע. כל זאת כדי להפוך את התלמיד וגם את המורה לחוויה יעילה ומהנה.
לשאלות, מידע נוסף ולתיאום שיעור שלחו לי הודעת דוא”ל או מלאו את הטופס בדף יצירת הקשר שלי

הרכבי תלמידים

תמונות

Item added to cart.
0 items - $0.00